دانلود رمان دنیای خیانت

دانلود رمان دنیای خیانت

سلام دوستان رمان دنیای خیانت، فقط زاده ی ذهن خودم و شاید با حقیقت تطابق داشته باشه. زندگی دنیا، یک زندگی خیلی عادی نیس. خیلی از آدم ها هنوز؛ طعم این زندگی رو نچشیدن. رمان رو باید تا آخر بخونین، ولی مطمئنم کسی نمی تونه حدس بزنه آخرش چی می شه. امیدوارم ازرمان لذت کافی رو ببرین.

مقدمه: دنیا یکتا؛ دختر مغرور بیست و شش ساله ی جذاب و فوق العاده زیبا، که با همین جذابیتش چندین نفر رو جذب خودش می کنه و با بی رحمی ولشون می کنه. کسی که بویی از عشق نبرده و هیچ وقت طعم عاشقی رو نچشیده! اما دست سرنوشت یک نفر رو که دقیقا نقطه ی مقابلش هست رو؛ روبه روش قرار می ده و اون فرد خواسته ای از دنیا داره که” ثابت کنه زن ها خیانت کار نیستن”!. ولی نمی دونه ( دنیای خیانت) لقب مشهور دنیاس!.

قسمتی از رمان

به نام خالق یکتای عشق
از روی صندلی بلند شدم و پالتوم رو پوشیدم، که صداش بلند شد.
– دنیا.. صبرکن چرا این جوری می کنی؟!
پوفی کشیدم و بدون توجه به حرفش، کیفم رو از روی دسته ی صندلی برداشتم و بی توجه به التماس کردن هاش، از کافه بیرون اومدم.
هوا سوز سردی داشت! بارون نم نم می اومد و روی سرم می ریخت. یک لحضه دلم به حالش سوخت، نباید این جوری ولش می کردم! ناسلامتی.. اَه.. اصلا بره به درک. همشون همینن؛ دو روز دیگه یکی خوشگل تر می بینه و عاشقی یادش می ره!
قدم زنون به خونه رسیدم. از کافه تا اینجا حدود نیم ساعت طول کشید. از در نگهبانی رد شدم و دکمه ی آسانسور رو فشار دادم. بعداز یکی دو دقیقه به واحدم رسیدم. در رو با کلید که زیر جاکفشی بود، بازکردم و داخل خونه شدم.

4+
 • ژانر: عاشقانه، هیجانی، طنز
 • نویسنده: فاطمه حکیمی
 • تعداد صفحه: 215
 • توجه:

  این رمان اختصاصی سایت رمانکده میباشد و کپی برداری از این اثر چه با ذکر و چه بدون ذکر منبع حرام می باشد .

 • منبع: www.Romankade.com

نظرتون راجب این رمان چی بود؟

یک دیدگاه

 1. ... گفت:

  من خودم تا به حال به شخص ۴۸ رمان نوشتم که از بین این ۴۸ تا ۳۵ رمان به چاپ رسیده نمیتونم اسممو بنیویسم چون که نمیخوام منو بشناسید اما نام رمان ها را مینویسم تا برید بخونید اخه این رمان چرت وسخره چی بود
  نام رمان ها
  زندگی بی مزه
  عشق اول
  ازدواج بی معنا
  چرا عشق
  لبرودخونه جذاب تره
  چرا من
  یکی تو برای همه
  اما عشقم متنظره
  چرا تنهایی انقدر بده
  عشق اخر
  اینا رو بخونید فعلا تا بقیه ولی این رمان خیلی بد بود چرا که زمان ها وموقعیت تو جای مشخصی نداشت وفرد واحدی در این رما نبود ودنیا مهو و تاریک ودلگیر نسون داد ه بود

  1+
...بیشتر

رمانکده را در رسانه ها دنبال کنید...

 • telegram
 • google
 • facebook
 • instagram
خبرنامه

جهت دریافت آخرین مطالب منتشر شده ایمیل خود را وارد نمایید.